Воскресенье, 23 Февраля 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Сюжет о первенстве Днепродзержинска по шашкам-64 среди детей до 16 лет (ВИДЕО)

11 жовтня в приміщенні середньої школи №40 відбувся чемпіонат Дніпродзержинська з шашок-64, в якому брали участь 25 юнаків та дівчат 2000 року народження та молодше. Дев'ять турів за швейцарською системою визначили найсильніших спортсменів у віці до 16 років.

Молоді шашкісти міста змагалися в загальній групі. Кожен з учасників грав по дев'ять зустрічей. Боротьба за нагороди вийшла впертою та безкомпромісною.

Кращою серед дівчат стала Дар'я Коротка, яка, набравши 13 очок з 18, зупинилася на третьому місці в загальному заліку і на першому в своїй категорії. Менш впевнено, але дуже гостро зіграли інші претендентки на медалі. І Віра Попруга, і Ганна Зозуля, і Дар'я Артикова фінішували з 10-ма очками. Довелося рахувати коефіцієнт, який кращим виявився у Віри. Незважаючи на перемогу в особистій зустрічі нижче її розмістилася Ганна. Натомість Дар'я зовсім не потрапила в медальний залік.

Дуже цікавою вийшла боротьба за перемогу серед хлопців. Визначальною стала третя турнірна партія, в якій Данило Агарков грав проти Олександра Шнейдера. Перемога Данила над основним конкурентом дозволила йому з 15 очками завершити чемпіонат на першому місці. Олександр з таким же багажем набраних очок за результатами особистої зустрічі – другий. Також порівну очок – по 12 – було і у претендентів на третє місце Іллі Рязанцева та Кирила Братуся. Для визначення бронзового призера чемпіонату довелося вдаватися до підрахунку додаткових показників, які кращими виявилися в Іллі – від третій.

На нагородженні переможців та призерів чемпіонатів міста до 13 і 16 років серед хлопчиків і дівчаток чекав приємний сюрприз. Кожному з них було вручено подарунки. Нагородження здійснювали член президії Дніпродзержинської міської федерації шашок Сергій Коваленко та народний депутат України VIII скликання Віталій Купрій. Також перша трійка спортсменів отримала завойовані медалі й грамоти.

Интересная статья? Поделись ей с другими: