Понедельник, 21 Сентября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Шашкіста з Кам’янського Віра Попруга змагалася у Riga Open-2017 (ВИДЕО)

Шашковий сезон в Україні в самому розпалі. Так, протягом двох місяців пройдуть відразу чотири чемпіонати країни в різних вікових категоріях з різних видів шашок. Тому не дивно, що шашкісти з Кам’янського вишукують будь-яку можливість для підтримки спортивної форми, однією з яких є участь в різноманітних турнірах, у тому числі за межами країни.

Попруга Віра

Віра Попруга

З 10-го по 12-е лютого в самому центрі латвійської столиці – Старому місті Рига, відбувся третій Міжнародний турнір з шашок-100 – Riga Open-2017. Його учасниками у цьому році стали 107 шашкістів з 11 країн: Білорусі, Голландії, Естонії, Ізраїлю, Латвії, Литви, Польщі, Росії, України, Фінляндії та Франції, серед яких було вісім міжнародних гросмейстерів.

Учасники змагань

Загалом в турнірі прийняли участь три українських спортсмени, одна з яких, перспективна шашкістка кандидат у майстри спорту Віра Попруга, представляла місто Кам’янське. Спортсменка, кошти на підтримку якої виділило керівництво ПАТ «Дніпровський меткомбінат», виступила в юніорському турнірі і зайняла 26-те місце при 41-му учаснику. Такий низький результат Віри можна пояснити втомою після нещодавнього молодіжного чемпіонату України в Івано-Франківську, де вона завоювала бронзову медаль.

Попруга Віра та Мосієнко Дарина

Попруга Віра та Мосієнко Дарина

Ще одна представниця нашої країни, юніорка з Полтавщини Дарина Мосієнко посіла підсумкове 36-те місце. Краще в українців йшли справи в головному турнірі, де в заліку серед жінок впевнену перемогу здобула одеситка Вікторія Мотричко.  

Зліва направо: Віра Попруга, Вікторія Мотричко, Дарина Мосієнко

Зліва направо: Віра Попруга, Вікторія Мотричко, Дарина Мосієнко

Що стосується головного турніру, то за підсумками триденної захоплюючій боротьби, відразу сім спортсменів набрали рівну кількість очок – по 10 з 14 можливих. Завдяки кращим додатковим показникам, удача виявилася на боці маловідомого голландського майстра Матиаса де Кройфа, що мав на момент початку турніру лише дванадцятий рейтинг: саме він і став переможцем Riga Open-2017! Другим фінішував досвідчений російський гросмейстер Андрій Калмаков, бронзової нагороди удостоївся гросмейстер Олексій Домчев з Литви.

Переможці та призери міжнародного турніру Riga Open-2017

На закінчення, слід сказати, що ставши традиційним турніром, Riga Open з кожним роком розширює географію та кількість учасників. А заодно, зростає і рівень його проведення, за що, в першу чергу, слід подякувати організаторам змагань.

Интересная статья? Поделись ей с другими: