Среда, 22 Ноября 2017 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Кам’янчанин став двократним чемпіоном Європи серед спортсменів з обмеженими можливостями

Змагання серед чоловіків та жінок (окремо) пройшли з 30 квітня по 6 травня 2017 року у готелі «Турист» (Білорусь, м. Гомель, вул. Совєтская, б. 87). Спортсмени з обмеженими можливостями визначали найсильнішого у п’ятьох видах інвалідності: «глухі» (поріг сприйняття слуху 55 децибел і більше), «слабозорі» (гострота зору – до 6/60 і поле зору – до 20 градусів), «незрячі» (тотально незрячі), «ОДА» (колясочники; ДЦП важкого, середнього та легкого ступенів; вроджені деформації опорно-рухового апарату), «СПЕШ» (порушення розумової діяльності легкого або середнього ступеня); у двох програмах чемпіонату: класична гра (30.04-05.05) та швидка гра (06.05).

Білорусь, м. Гомель, готель «Турист»

У чемпіонаті Європи з шашок-64 прийняли участь 65 спортсменів з обмеженими можливостями (42 чоловіки та 23 жінки) з 6-ти країн: Білорусь, Литва, Молдова, Польща, Росія, Україна.

Іванов Кирило Мариненко Дмитро

Кирило Іванов (ліворуч) та Дмитро Мариненко

Нашу країну представляли 5 шашкістів – Олександр Охоцький (Харківська обл.), Кирило Іванов (м. Кам'янське, Дніпропетровська обл.), Дмитро Мариненко (Вінницька обл.), Юрій Верещака (Полтавська обл.), Роман Євдокімов, та 6 шашкісток – Олена Зануда, Маріана Хримко, Наталія Одарченко, Лариса Харчук, Катерина Матковська, Ольга Концевіч. Найвдаліше виступив Кирило Іванов з Кам’янського, який двічі зумів стати Чемпіоном Європи. Всього нашим гравцям вдалося завоювати 9 медалей в особовому заліку (5 золотих та 4 срібних) та 2 у командному заліку (золотий та срібний комплект медалей).


Підсумки змагань

Класична гра (30.04-05.05.2017, 64 учасника)

«Глухі». Чоловіки, 10 учасників

1. Охоцький Олександр (Україна) – 12 очок з 14
2. Верещака Юрій (Україна) – 9
3. Ушницкий Пьотр (Росія) – 8

Охоцький Олександр, Верещака Юрій

Охоцький Олександр (в центрі), Верещака Юрій (ліворуч)

«Глухі». Жінки, 5 учасниць

1. Зануда Олена (Україна) – 12 очок з 14
2. Давлєтшина Альбіна (Росія) – 9
3. Марфіна Іріна (Росія) – 8

Зануда Олена

 Олена Зануда (ліворуч)

«Слабозорі». Чоловіки, 9 учасників

1. Андрєєв Дмітрій (Росія) – 13 очок з 14
2. Малєєв Дєніс (Росія) – 11
3. Валужис Річардас (Латвія) – 9

«Слабозорі». Жінки, 8 учасниць

1. Гатауліна Елдуз (Росія) – 12 очок з 14
2. Ясінскієне Аудрон (Латвія) – 9
3. Барбашова Іріна (Росія) – 7

«Незрячі». Чоловіки, 6 учасників

1. Крилов Міхаіл (Росія) – 10 очок з 14
2. Радзівіловіч Аляксандр (Білорусь) – 9
3. Садиков Рустем (Росія) – 7

«Незрячі». Жінки, 2 учасниці

1. Волкова Любовь (Росія) – 8 очок з 14
2. Варзарі Ревека (Молдова) – 8

«ОДА». Чоловіки, 6 учасників

1. Мариненко Дмитро (Україна) – 10 очок з 14
2. Вінокуров Віктор (Білорусь) – 10
3. Алимай Сяргєй (Білорусь) – 9

«ОДА». Жінки, 3 учасниці

1. Цурульова Татьяна (Росія) – 8 очок з 14
2. Хримко Маріана (Україна) – 7
3. Лабякіна Галіна (Білорусь) – 6

«СПЕШ». Чоловіки, 3 учасники

1. Іванов Кирило (Україна) – 12 очок з 14
2. Харошун Едуард (Білорусь) – 7
3. М’єжковськи Зенон (Польща) – 4

Іванов Кирило

Кирило Іванов (в центрі)

U-23. Чоловіки, 7 учасників

1. Єфрємов Гаврііл (Росія) – 13 очок з 14
2. Смуров Іван (Росія) – 12
3. Нєволін Кіріл (Росія) – 8

U-23. Жінки, 5 учасниць

1. Юнчанова Сайана (Росія) – 8 очок з 14
2. Концевіч Ольга (Україна) – 7
3. Єфрємова Анастасія (Росія) – 7

Концевич Ольга

Ольга Концевич (ліворуч)


Швидка гра (06.05.2017, 32 учасника)

Чоловіки, 20 учасників

1. Іванов Кирило (Україна) – 11 очок з 14
2. Малєєв Дєніс (Росія) – 10
3. Крилов Міхаіл (Росія) – 10

Іванов Кирило

Кирило Іванов (в центрі)

Жінки, 12 учасниць

1. Гатауліна Елдуз (Росія) – 13 очок з 14
2. Зануда Олена (Україна) – 10
3. Волкова Любовь (Росія) – 10


Командний залік

«Глухі»

1. Україна (Охоцький Олександр, Верещака Юрій, Зануда Олена)
2. Росія (Ушницкий Пьотр, Сахаров Євгєній, Давлєтшина Альбіна)

Команда України

«Слабозорі»

1. Росія (Андрєєв Дмітрій, Малєєв Дєніс, Гатауліна)
2. Литва (Валужис Річардас, Кубіліус Юстінас, Ясінскієне Аудрон)
3. Білорусь (Чиж Віктар, Якімчанка Віта)

«Незрячі»

1. Росія (Крилов Міхаіл, Садиков Рустем, Волкова Любовь)

«ОДА»

1. Білорусь (Вінокуров Віктор, Алімай Сяргєй, Лабякіна Галіна)
2. Україна (Мариненко Дмитро, Хримко Маріана)

Команда України

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Комментарии  

 
0 #1 читач 12.05.2017 13:16
Та не ДВОКРАТНИЙ, а ДВОРАЗОВИЙ. Ви вже якось визначіться, на якій мові або язку писати
Цитировать
 

Добавить комментарий

Перед отправкой сообщений, пожалуйста, ознакомтесь с "Правилами общения на сайте"


Защитный код
Обновить