Вторник, 20 Октября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Шашкістка з Кам'янського Віра Попруга – четверта в світі!

У польському місті Дабкі на початку листопада проходив чемпіонат світу з шашок-100 серед молоді. На міжнародному рівні честь міста, комбінату і профкому «Металургів» представляла 14-річна спортсменка з Кам’янського Віра Попруга.

Молодіжна збірна України з шашок-100

В рамках чемпіонату проводилися змагання з класичної та блискавичної ігор. Змагалися спортсмени чотирьох вікових груп: до 10, 13, 16 і 19 років. Серед більш ніж 250 учасників з 18 країн чемпіонату (Бельгії, Білорусії, Німеччини, Італії, Казахстану, Китаю, Латвії, Литви, Монголії, Нідерландів, Польщі, Росії, Суринаму, Угорщини, України, Франції, Чехії та Естонії) були представники і Дніпропетровської області.

У змаганнях серед «молодших кадетів» (вікова група – до 13 років) участь брав Даніїл Агарков. В турнірі з бліцу (кожному учаснику в цьому виді програми на партію відводилося близько 10 хвилин) зайняв 11-е місце, в основному турнірі (в класичній програмі турніру тривалість партії може досягати п'яти годин за дошкою) зіграв трохи краще і розташувався на 8-й сходинці турнірної таблиці.

Агарков Даніїл

Даніїл Агарков

Кращий результат Кам’янському і Дніпропетровській області принесла «кадетка» (вікова група – до 16 років) Віра Попруга. Результат Віри – два 4-х місця в обох програмах – здається досить непоганим, але двічі їй не таланило з додатковими критеріями при розподілі третього місця. Перед останнім туром обох турнірів Віра одноосібно лідирувала, але в останній партії зазнавала поразки і відкочувалася на четверту позицію.

Вирішальний матч: Віра Попруга проти чемпіонки світу-2016 Яни Якубович

Вирішальний матч: Віра Попруга проти чемпіонки світу-2016 Яни Якубович

– Зайняте 4-е місце – це мій найкращий результат, здобутий на чемпіонатах світу серед молоді, – розповідає 14-річна шашкістка з Кам'янського. – Могла виступити і краще, але в останніх турах турнірів з класичних і блискавичних шашок не поталанило – поступилася чинній чемпіонці світу з Білорусі. На жаль, додаткові параметри, що виключили мене з числа призерів, були не на мою користь. Хотіла б подякувати меру міста Андрію Білоусову і голові профкому профспілки «Металургів» Олегу Нагорному за підтримку. Тільки завдяки їхнім зусиллям мені вдалося потрапити в Польщу на чемпіонат світу. Сподіваюся, через рік мені все ж вдасться завоювати медаль для України, – сказала Віра Попруга.

Віра Попруга

Віра Попруга

Обидва спортсмени є вихованцями Дмитра Савінського, тренера ДЮСШ №2 Кам'янської міськради.

Сліва направо: Віра Попруга, Даніїл Агарков, Дмитро Савінський

Сліва направо: Віра Попруга, Даніїл Агарков, Дмитро Савінський

Интересная статья? Поделись ей с другими: