Среда, 23 Сентября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Дмитро Сорока привіз у Кам’янське дві медалі чемпіонату світу з армрестлінгу

З 7 по 8 вересня у Будапешті (Угорщина) під егідою Паралімпійського комітету (IPC) пройшов чемпіонат світу серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, з вадами зору та з вадами слуху, де було розіграно 70 комплектів нагород. Всього змаганнях взяли участь більше 1200 спортсменів з 55 країн світу. Кам’янське на цьому міжнародному форумі представляв працівник ПАТ «Дніпровський меткомбінат» майстер спорту Дмитро Сорока.

Змагаючись на двох руках у ваговій категорії до 90 кг кам’янчанин зумів вибороти дві медалі. Нажаль травма лівої руки, яку Дмитро отримав у травні на чемпіонаті Європи, дала взнаки і на цих змаганнях. Але все ж таки наш атлет зміг добратися до призової трійки, обійшовши 12 рестлерів і посівши третє місце.

Кращим виявився виступ спортсмена з України в змаганнях на праву руку. Продемонструвавши гарну підготовку та реакцію вихованець Едуарда Аноткіна зумів вибороти «срібло», поступившись лише у фіналі чемпіонату світу. Також Ж.Сорока став бронзовим призером у командному заліку.

– Хотів би подякувати всім, хто допоміг мені потрапити на чемпіонаті світу. Важливо, коли є розуміння у керівництва комбінату – генерального директора ДМК Олександра Подкоторитова, начальника ЦРМО РСЦ Вадима Генкіна та його заступника Руслана Менцеля. Важливу роль у моїх завойованих нагородах відіграла підтримка голови профкому ППО «Металургів» Олега Нагорного та його заступника Віталія Ровкова.

В цьому році, змагаючись з сильнішими армрестлерами на чемпіонатах Європи та світу, майстер спорту України Дмитро Сорока продемонстрував справжню жагу до перемоги. У Кам’янське атлет привіз дві срібні медалі та дві бронзові нагороди.

Интересная статья? Поделись ей с другими: